Отборът на Арда успя да измъкне равенство като гост на

...

Арда измъкна точка от Лудогорец в Разград

Отборът на Арда съумя да измъкне тъждество като посетител на Лудогорец в последната среща от 11-ия кръг на футболното ни състезание.

Още в 18-ата секунда на дуела първенците поведоха в резултата.

Тогава неточност на Милен Стоев разреши на Рик да му отнеме топката и да откри в наказателното поле Тисера, който преодоля вратаря и опъна мрежата зад него.

В 23-ата минута домакините можеха да удвоят, само че удар на Десподов се отби в гредата, предава БНР.

В 28-ата минута гостите стигнаха до равнене. Центриране на Александър Георгиев изненада Георги Терзиев, който засече топката в личната си врата за 1:1.

В средата на втората част двата отбора си размениха по едно доста чисто състояние.

Милен Желев откри Ел Мами Тетах в наказателното поле и полузащитникът стреля, само че Падт избави.

След това пък Терзиев можеше да се реваншира за автогола и засече с глава центриране, само че Иван Коконов мазета от голлинията.

След това домакините преобладаваха, а две техни попадения бяха анулирани поради засади.

В добавеното време Али от Арда получи червен картон.
Източник: petel.bg